Kurumsal

VPNBEDAVA.COM

Her geçen gün online gizlilik ve güvenliğin önemi dahada artıyor. Hükümetler ve kullanıcı bilgilerini toplayan şirketler çevrimiçi hayatımızı istila ettikleri ve web'e erişimimizi sınırladıkça, çoğumuz gizliliğimizi korumanın ne kadar gerekli olduğunu daha iyi anlıyoruz. Uzun bir süre boyunca, bilgi kirlilikleri içerisinde gizlilik sorunlarımızı kendi kendimize çözmeye çalışmak zorunda kaldık. vpnbedava.com'u 2017 yılında bu sorunu değiştirebilmek amacıyla kurduk. Dijital gizliliği herkes için basit ve anlaşılır hale getirmek en önemli görevimiz. Aytıntılı VPN incelemelerimiz, özgün araştırmalarımız ve uzman tavsiyelerimiz, daha özgür bir internet için savaşmaya yardımcı olmak, endüstri standartlarını yükseltmek ve sizi daha basit ve daha güvenli bir çevrimiçi deneyime yönlendirmek için var.

Güvende kalmak için en doğru VPN servisini bulmak kolay değildir. Piyasada yüzlerce VPN hizmeti mevcuttur ve her biri en iyi ve güvenilir hizmeti kendilerinin verdiğini söylerler. vpnbedava.com tamamen bağımsız bir vpn programları inceleme sitesidir. Sizler için araştırır, inceler ve test eder ve vaadettiklerini tam olarak gerçekleştiren vpn programlarını seçmenize yardımcı olur. Sizlere dürüst ve tarafsız tavsiyeler vermeye devam edebilmemiz için lütfen bize destek olun. Sitemizi, içeriklerimizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bize destek olabilirsiniz!

Neden VPN?

İnternette güvenlik ve özgürlük arayışı, dünya nüfusunun dörtte birini bir VPN servisi kullanmaya yönlendirdi. Artık VPN, dijital gizliliklerinden endişe duyan herkes için en önde gelen online araçtır. Fakat, tüm VPN servislerinin hizmetleri aynı oradanda güvenli, hızlı ve adil değil. Dikkatli analiz ve seçim yapılmazsa bazı vpn servisleri gizlilik ve güvenliğinizi tehlikeye bile atabilir. Siber alemde tipik olarak her kullanıcının konumu IP adresine bakılarak tesbit edilebilir. İnternet servis sağlayıcı firmaları, web sitesi sahipleri, yasal uygulamalar, güvenlik birimleri veya hackerlar ip adresinizden direk bilgisayarınızı hedef alabilir ve ev veya işyeri adresinizi rahatlıkla bulabilirler. Hiç merak ettiniz mi: mesela google'da "kiralık araç" diye arama yaptıysanız, nasıl olup da birden bire sizin şehrinizdeki kiralık araç firmalarının reklamlarını görmeye başlıyorsunuz? Ya da neden sizinle tanışmak için can atan arkadaşlık sitelerindeki kişiler hemen sizin bulunduğunuz şehirden çıkıyor ve isimleri de sizin arkadaş listenizdeki isimlerle aynı oluyor? İşte bu tür reklam sistemleri sizin IP adresinizi, yaşadığınız yeri ve ilgi alanlarınızı biliyor. Kişisel bilgilerinizi kullanarak sizel özel reklamlar gösteriyorlar. Profesyonel VPN servisleri en basit tanımıyla sizin bu tür özel bilgilerinizin ifşa olmasını engelliyor.

Neden vpnbedava.com'a güvenebilirsiniz?

Çünkü VPN servislerini en bağımsız ve doğru şekilde değerlendirerek, ziyaretçilerimizi bilgilendiriyoruz.

VPN ÖzellikleriVPN Özellikleri

Bir VPN'i mükemmel yapan şey sunduğu özelliklerdir. Bant genişliği sınırlamaları, lokasyon ve sunucu adetleri, eşzamanlı bağlantı izinleri, canlı destek hizmetleri. Bunların her birini inceliyoruz, böylece size bir VPN hizmeti hakkındaki en gerçekçi bilgileri sağlıyoruz.

Hız ve PerformansHız ve Performans

Streaming servisleri, torrent indirme veya diğer online etkinlikler için bir VPN kullanıyorsanız hız en önemli esastır. Genel olarak VPN kullanırken internet hızınız azalır, bu nedenle yüksek hızlı sunuculara sahip vpn programı kullanmanız gereklidir. İncelediğimiz tüm vpn sistemlerine hız testi yapıyoruz.

FiyatlandırmaFiyatlandırma

Fiyatlandırma planlarını ve aralarındaki farklılıkları karşılaştırıyoruz, ödeme yöntemlerini ve geri ödeme politikalarını gözden geçiriyoruz. Kampanya ve indirimlerini takip ediyoruz. VPN hizmetinin ödediğiniz ücrete değip değmediğini veya sundukları için çok fazla olup olmadığını kesinlikle söylüyoruz.